Derneğimiz

Antalya’da yaşayan ve psikolojik danışma ve rehberlik alanında çalışanlar arasında birlik, beraberlik ve mesleki dayanışma sağlayarak, çalışanların, sosyal, bilimsel, mesleki ve kültürel yönden gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla Türk PDR-DER Antalya Şubesi açma çalışmaları sonucunda, Dernek Genel Merkezinin belirlediği en az (100) üye sayısına ulaşılarak; 14.12.2012 tarihinde Yrd.Doç.Dr. Nalan YILMAZ, Psikolojik Danışmanlar Nihat SARAÇ, Salih SAPMAZ ve Fulya ALPAN imzalı Şube Açma Talep Yazısı Genel Merkeze ulaştırılmıştır.

Türk PDR-DER Genel Merkezinin 07.01.2013 tarih ve 09 sayılı yazısı ile Antalya Şubesi açılarak faaliyetlerine başlamıştır.

Salih SAPMAZ, Nalan YILMAZ, Nihat SARAÇ ve Fulya ALPAN’dan oluşan Türk PDR-DER Antalya Şubesi Kurucu Yönetim Kurulu ilk genel kurulun gerçekleştiği 27 Nisan 2013 tarihine kadar görevini sürdürmüş, genel kurulda seçilen yeni yönetim kuruluna görevi devretmiştir.

27 Nisan 2014 tarihinde Sinan Mah. 1254 Sok. Çiviler İş Merkezi No:1/12 Muratpaşa/ Antalya (Üç Kapılar Karşısı) adresinde ofis merkezimizin açılışı gerçekleştirilmiş, özellikle yönetim kurulu toplantıları ofis merkezimizde gerçekleştirilmektedir.